Tukimet Oy

Valajantie 5
26820 Rauma
FINLAND

Myynti - Asiakaspalvelu

puhelin +358 2677 4222
sähköposti tukimet@tukimet.fi

Laskutus

Toivomme teidän lähettävän kaikki Tukimet Oy:lle tulevat laskut ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskun käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.
Verkkolaskuosoitteemme ovat:
Operaattori OpusCapita Group Oy 003710948874
Verkkolaskuosoite 003725593367
OVT-tunnus 003725593367
Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme Teitä lähettämään jatkossa paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:
TUKIMET OY
PL 30718
00063 LASKUNET
Y-tunnus 2559336-7
Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun eikä pelkästään kirjekuoreen. Pyydämme Teitä myös huomioimaan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muuta materiaalia kuin laskuja eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Yhteyshenkilöt

Jani Hiljanen

Toimitusjohtaja
jani.hiljanen@tukimet.fi
+358 44786 3751

Jarkko Sosala

Tuotanto
jarkko.sosala@tukimet.fi
+358 44786 3752

Mikko Koivisto

Myynti ja Markkinointi
mikko.koivisto@tukimet.fi
+358 50530 1714

Simo Liukkonen

Avainasiakaspäällikkö
simo.liukkonen@tukimet.fi
+358 44786 3741

Mirko Borm

Myyntipäällikkö
mirko.borm@tukimet.fi
+49 15228913793

Sirke Salomaa

Asiakaspalvelu ja laskutus
sirke.salomaa@tukimet.fi
+358 2 677 4222
+358 44 786 3742